CR082061F
MFR.Part #
CR082061F
JLCPCB Part #
C4256622
Description
-55℃~+155℃ 2.06kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS