CR08201J
MFR.Part #
CR08201J
JLCPCB Part #
C4256540
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS