CR08200J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR08200J
JLCPCB Part #
C4053876
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS