CR081R3J
MFR.Part #
CR081R3J
JLCPCB Part #
C4035101
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS