CR081R20F
MFR.Part #
CR081R20F
JLCPCB Part #
C7116012
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS