CR081R0J
MFR.Part #
CR081R0J
JLCPCB Part #
C4259291
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS