CR081842F
MFR.Part #
CR081842F
JLCPCB Part #
C3976121
Description
-55℃~+155℃ 18.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS