CR0816R0F
MFR.Part #
CR0816R0F
JLCPCB Part #
C4256643
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS