CR081581F
MFR.Part #
CR081581F
JLCPCB Part #
C3976507
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS