CR081542F
MFR.Part #
CR081542F
JLCPCB Part #
C4240165
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS