CR081380F
MFR.Part #
CR081380F
JLCPCB Part #
C4152424
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS