CR08135J
MFR.Part #
CR08135J
JLCPCB Part #
C4256664
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS