CR081270F
MFR.Part #
CR081270F
JLCPCB Part #
C4234526
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS