CR081200F
MFR.Part #
CR081200F
JLCPCB Part #
C4256624
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS