CR081180F
MFR.Part #
CR081180F
JLCPCB Part #
C4020424
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS