CR08114J
MFR.Part #
CR08114J
JLCPCB Part #
C4256718
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS