CR081141F
MFR.Part #
CR081141F
JLCPCB Part #
C3917491
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS