CR08110J
MFR.Part #
CR08110J
JLCPCB Part #
C4243097
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS