CR081100F
MFR.Part #
CR081100F
JLCPCB Part #
C4231756
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS