CR081030F
MFR.Part #
CR081030F
JLCPCB Part #
C4355600
Description
-55℃~+155℃ 103Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS