CR08101J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR08101J
JLCPCB Part #
C3970004
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS