CR0497R6F
MFR.Part #
CR0497R6F
JLCPCB Part #
C4152731
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS