CR049764F
MFR.Part #
CR049764F
JLCPCB Part #
C4253839
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS