CR049203F
MFR.Part #
CR049203F
JLCPCB Part #
C4296602
Description
-55℃~+155℃ 500mW 920kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS