CR04910J
MFR.Part #
CR04910J
JLCPCB Part #
C6537898
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS