CR049102F
MFR.Part #
CR049102F
JLCPCB Part #
C4152508
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS