CR049101F
MFR.Part #
CR049101F
JLCPCB Part #
C3931785
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS