CR048R2J
MFR.Part #
CR048R2J
JLCPCB Part #
C3920513
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS