CR048771F
MFR.Part #
CR048771F
JLCPCB Part #
C4292499
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.77kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS