CR048663F
MFR.Part #
CR048663F
JLCPCB Part #
C4253905
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS