CR0482R1F
MFR.Part #
CR0482R1F
JLCPCB Part #
C4253828
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS