CR048250F
MFR.Part #
CR048250F
JLCPCB Part #
C4152578
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS