CR04824J
MFR.Part #
CR04824J
JLCPCB Part #
C4295907
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS