CR047871F
MFR.Part #
CR047871F
JLCPCB Part #
C4294689
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS