CR04750J
MFR.Part #
CR04750J
JLCPCB Part #
C4152583
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS