CR047324F
MFR.Part #
CR047324F
JLCPCB Part #
C4152688
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS