CR047001F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR047001F
JLCPCB Part #
C4253765
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS