CR046R80F
MFR.Part #
CR046R80F
JLCPCB Part #
C4152633
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS