CR046913F
MFR.Part #
CR046913F
JLCPCB Part #
C4253867
Description
-55℃~+155℃ 500mW 691kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS