CR046911F
MFR.Part #
CR046911F
JLCPCB Part #
C4300081
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS