CR04685J
MFR.Part #
CR04685J
JLCPCB Part #
C4296134
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS