CR046804F
MFR.Part #
CR046804F
JLCPCB Part #
C3944007
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS