CR0467R3F
MFR.Part #
CR0467R3F
JLCPCB Part #
C4015611
Description
-55℃~+155℃ 500mW 67.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS