CR046651F
MFR.Part #
CR046651F
JLCPCB Part #
C4152677
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS