CR046340F
MFR.Part #
CR046340F
JLCPCB Part #
C4253629
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS