CR04624J
MFR.Part #
CR04624J
JLCPCB Part #
C4253672
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS