CR04621J
MFR.Part #
CR04621J
JLCPCB Part #
C3942190
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS