CR046191F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR046191F
JLCPCB Part #
C4253836
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS