CR044752F
MFR.Part #
CR044752F
JLCPCB Part #
C5972547
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS