CR044640F
MFR.Part #
CR044640F
JLCPCB Part #
C4253912
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS